Na konci září proběhlo na půdě českokrumlovské Střední uměleckoprůmyslové školy sv. Anežky České čtyřdenní setkání grafiků a výtvarníků, kteří přijeli z různých koutů republiky na tradiční již 16. workshop serigrafie.

VŘR ASD ČR ve spolupráci se Slovenským zväzom sieťotlačiarov a digitálnych tlačiarov a mezinárodní organizací FESPA pořádá ve dnech 25. 9. - 28. 9. 2015 pracovní seminář, se zaměřením na serigrafii. Pod vedením zkušených odborníků se jeho účastníci seznámí s různými postupy při tvorbě grafiky za použití technologie sítotisku.

VŘR ASD ČR ve spolupráci se Slovenským zväzom sieťotlačiarov a digitálnych tlačiarov a mezinárodní organizací FESPA pořádá ve dnech 25. 9. – 28. 9. 2014 pracovní seminář, se zaměřením na serigrafii.

VŘR ASD ČR ve spolupráci se slovenským Zväzom sieťotlačiarov a digitálnych tlačiarov a mezinárodní asociací FESPA pořádá ve dnech 28. 9. - 1. 10. 2016 pracovní seminář, se zaměřením na serigrafii.

Asociace sítotisku a digitálního tisku ČR uspořádala ve dnech 25. - 28. září 2014 již VIII. Workshop serigrafie, tvůrčí dílnu této jedinečné umělecké tiskové techniky.

Video z workshopu serigrafie Dašice 2012