Vážení kolegové a další zájemci o digitální tisk a sítotisk,
čas oponou trhnul a opět se neodvratně přibližuje čas konání našeho již tradičního Podzimního odborného semináře ASD ČR, který pořádáme ve spolupráci s partnerským slovenským SZSDT a pod záštitou mezinárodní profesní asociace FESPA.

Ten letošní, podobně jako předchozí ročníky, bude zaměřen novinky a inovativní řešení z oblastí sítotisku a digitálního tisku, které se objevily na trhu v průběhu uplynulého roku a zaujaly profesní odborníky v uvedených oblastech.

Seminář se uskuteční v pátek 22. listopadu 2019, opět v historických prostorách Českého Krumlova, a pro jeho účastníky chceme připravit několik novinek rozšiřujících a obohacujících nabídku. Začínat bude, stejně jako ty předcházející, od 10 hodin, ale účastníkům, kteří na seminář do Č. Krumlova přijedou z větších vzdáleností, můžeme nabídnout zajištění ubytování už na noc ze čtvrtka 21. listopadu na pátek 22. listopadu 2019.

Především bychom ale chtěli všem případným zájemcům nabídnout prodloužení pobytu v Českém Krumlově až do neděle 24. listopadu 2019. Je ale třeba, abyste nám svůj zájem o prodloužení pobytu dali na vědomí co nejdříve, pokud možno obratem, abychom mohli rezervovat ubytovací kapacity až do neděle. Další novinkou potom bude “pekařský seminář“ pro manželky, rodinné příslušníky a další zájemce, kteří vás případně budou doprovázet a přitom nebudou mít zájem účastnit se odborného semináře. Na tomto workshopu, který nebude pouze teoretický, ale i praktický, se nejen budou moci dozvědět, jak se připravuje velmi chutný chléb a různé další chuťově zajímavé pečivo, ale budou se moci podílet na vyrobení těchto lahůdek a ve finále je i ochutnat.

Program Podzimního odborného semináře ASD ČR 2019 a další informace, podrobnosti a zajímavosti o této akci vám zašleme e-mailem začátkem října 2019.

Věříme, že se Podzimního odborného semináře ASD ČR 2019 zúčastníte i v letošním roce a budeme se těšit na setkání s vámi v Českém Krumlově 22. listopadu 2019, případně i v dalších dnech.

Jindřich Havlík

Prezident ASD ČR